Přeskočit na obsah

Rozpočtář(ka)/přípravář(ka) cenových nabídek pro developerské oddělení

Místo:

Praha

Nástup

ihned, případně dohodou

ProCeram a.s. je dynamicky se rozvíjející firma, která je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky na českém trhu a jedničkou na pražském developerském trhu. Toužíš po změně? Staň se novým členem našeho týmu. Jsi pozitivní a komunikativní osobnost, jsi samostatný/á s ochotou a zapálením se věnovat novým věcem, máš obchodního ducha a smysl pro pořádek? Tak možná hledáme právě Tebe a Ty zase nás!

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro prezentace
  • Vytváření cenových nabídek
  • Pomocné práce s přípravou projektů
  • Odborné poradenství
  • Zpracování jednotlivých zakázek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC – Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)
  • Komunikativní a příjemné vystupování
  • Spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odměňování v závislosti na dosažených výsledcích
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon s možností využívání k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké slevy
  • Krásné a moderní prostředí s dobrou dostupností MHD
  • Zaškolení v rámci interního školicího programu (seznámení se sortimentem, materiály a obchodními partnery)
  • Nástup možný ihned, případně dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Pokud máte zájem spolupracovat s námi na dalším rozvoji společnosti ProCeram, podívejte se na nabídku volných pracovních míst v jednotlivých regionech.

Pokud nenaleznete pozici, která by Vás přímo oslovila, a přesto jste přesvědčeni, že byste pro nás byli přínosem, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na personalni@proceram.cz.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* povinná položka

Bude-li Váš profesní profil v souladu s našimi požadavky, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů od doručení životopisu. Zasláním životopisu dáváte současně souhlas se zpracováním osobních údajů pro personální účely dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.