CZ SK RU
Design for you

Bratislava vzorkovňa ProCeram

 

Česká spoločnosť ProCeram realizuje projekt "Vybudovanie siete profesionálnych predajní obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky v SR". Na Slovenskom sme zvolili inú cestu. Vďaka akvizícii W.A.W. nadväzujeme na tradíciu, ktorá začala už v roku 1990, kedy importér a veľkoobchodný líder na slovenskom trhu združil predajne pod značkou A-Keramika Group.

Predajňa v Bratislave mala meno JOPA. Napriek tomu, že areál vznikol ako novostavba koncom deväťdesiatych rokov, predbehol technicky aj architektonicky stavby vtedajšej doby. Posledný vlastník, francúzsky koncern SGBD, do vzorkovní neinvestoval a nechal ich zastarať.

ProCeram, a.s. vykonal generálnu rekonštrukciu vzorkovne a úpravy celého areálu. Veríme, že vás zaujmú nové úpravy, ktoré boli realizované v rovnakom štýle ako ostatné vzorkovne ProCeram. Ročne obmieňame zhruba 25% celkového počtu výstavných kójí. Aj táto nová vzorkovňa musí prezentovať novinky pre ďalší rok.

11.6. 2015 sme novú vzorkovňu po rozsiahlej rekonštrukcii a mnohých dňoch úsilie slávnostne otvorili. Príďte sa k nám pozrieť, či naše úsilie malo zmysel.

Fotografie zo slávnostného otvorenia nájdete tu vo fotogalérii.
Fotografie z kompletnej rekonštrukcie vzorkovne nájdete tu vo fotogalérii.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.