CZ SK
Design for you

Praha vzorkovňa ProCeram


Vzorkovna ProCeram Praha Zličín

Od 15. 1. 2016 je z důvodů stěhování tato provozovna uzavřena. Od pondělí 18. 1. 2016 se na Vás těšíme na nové adrese Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha - Stodůlky (New Living Center).

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu pobočku v Prahe v Zličíne, ktorú sme otvorili 4. 11. 2010. Naša vzorkovňa v Zličíně je novým trendom prezentácie keramických obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky. Jedná sa o multimediálny riadený inteligentný systém s viac ako 90-tich výstavných boxov a zónovým vystavením jednotlivých komodít - zóna vodovodných batérií, zóna sanitárnej keramiky, zóna vaní a sprchovacích kútov ...
Výstavba tejto unikátnej vzorkovne o výmere 1.500 m² trvala len 2 mesiace. Keďže sa jedná o dielo významného návrhára v tomto odbore, stojí za to našu vzorkovňu navštíviť.

Návštevu môžete realizovať aj z tepla vášho domova prostredníctvom virtuálnej prehliadky. Vo vzorkovni je vám k dispozícii TouchPanel, ktorý slúži na lepšiu orientáciu ako na samotnej vzorkovni, tak v širokom sortimente tovaru.

ProCeram Praha nie je ale len vzorkovňa. V týchto priestoroch nájdete tiež rozsiahle oddelenie centra klientskych zmien, technické oddelenie a tiež oddelenie veľkých projektov.

Na začiatku roku 2014 sme dokončili rekonštrukciu a modernizáciu nových kancelárií pre tieto oddelenia. Výmera 600 m2 vytvára príjemné pracovné prostredie pre kompletný tím, dostatok priestoru pre vedenie obchodných rokovaní vr. školiaceho centra.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.