CZ SK
Design for you

O nás ProCeram | DESIGN FOR YOU

Spoločnosť ProCeram a.s. pôsobí aktívne na českom trhu od roku 2010. Dostatočný kapitál materskej spoločnosti a skúsenosti tímu firmy ProCeram, ktorý v odbore pracuje od roku 1990, je dostatočnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služieb.

Dodávatelia našej spoločnosti sú výrobcovia, ktorí patria v danom odbore k európskej špičke. Je možné vymenovať talianskych výrobcov obkladov a dlažieb Florim Group (značky Floorgres, Rex, Cerim), Iris Ceramica, FMG Fabbrica Marmi e GranitiErmes Ceramiche alebo českého tradičného výrobcu RAKO. V sortimente nájdeme aj nemeckú kvalitu HüppeHansgrohe z odboru sanitárnej techniky, holandský dizajn Riho. V ponuke ale nenájdeme žiadne čínske výrobky, alebo iné produkty z nízkonákladových ázijských krajín.

Maloobchodný predaj je zabezpečovaný vo vlastných predajniach v Prahe, Plzni, Brne a Bratislave. Vyznačujú sa vysokou kvalitou vyvzorovaných tovarov a poskytovaných služieb. Veľký dôraz bol kladený aj na zladenie s ďalšími zariaďovacími predmetmi ako z pohľadu dizajnu, tak aj ceny. Pre tých zákazníkov, ktorí najradšej nakupujú z tepla domova, prevádzkujeme vlastný internetový e-shop, v ktorom ponúkame prevažne výpredajové tovary s možnosťou dodávky tovaru až k vám do domu, a to v rámci celej SR.

Ďalšími dôležitými obchodnými aktivitami je veľkoobchod v rámci Českej republiky a Slovenskej republiky. Sme súčasťou distribučnej siete A-Keramika Group, ktorá má svoju dlhoročnú tradíciu.

Samostatnou skupinou je divízia klientskych zmien pre developerov. V súčasnej dobe je ProCeram a.s. číslom 1 na pražskom trhu v dodávkach pre developerské projekty. Pokrývame 51% tohto trhu.

V roku 2012 sme portfólio firmy ProCeram rozšírili o produkty z vlastnej výroby TechnoArt (www.technoart.info). Výrobné haly tohto závodu sa nachádzajú vo Všerubech pri Plzni. Investovali sme do najnovších technológií a v súčasnej dobe dodávame štandardné tvarovky do našich predajní, developerských projektov, veľkoobchodnej siete či českému výrobcovi obkladov a dlažieb RAKO. Dokážeme vďaka tejto investícii zabezpečiť aj dodávky atypických výrobkov na mieru.

V roku 2013, sme pre vás otvorili vzorkovňu ProCeram Outlet v pražskej Uhříněvsi, ktorá ponúka výpredajové tovary za tie najnižšie možné ceny. Jedná sa napríklad o tovar z nerealizovaných projektov, popr. zvyšné tovary z projektov, ktoré sme dodávali, tovary, ktoré boli vystavené v rámci našich vzorkovní popr. tovar s miernym poškodením.

V lete 2014 ProCeram zakúpil 90% obchodného podielu spoločnosti WAW s.r.o. (Slovensko). Po rekonštrukcií predajní JOPA, CersaKerimax budú premenované a budú využívať obchodné meno ProCeram.

Od 18.1.2016 ponúkame svoje produkty a služby v nových priestoroch, ktoré sú súčasťou projektu New Living Center (NLC). ProCeram a.s. má dominantnú plochu centra NLC a predstaví Vám svoje produkty na viac než 3.000 m². Obklady, dlažby a sanitárnu keramiku si môžete prezrieť vo viac ako 119 kójach. Úplnou novinkou v našej ponuke je rozšírenie sortimentu o kuchyne, obývacie steny a spálne, ktoré prezentujeme v expozíciách v 3.NP NLC.

V roku 2017 sme sa rozhodli koncept New Living Center otvoriť aj v Bratislave. Teraz po celkovej rekonštrukcii je už New Living Center plne v prevádzke.

Začiatkom roku 2018 sme tiež otvorili novú pobočku v Karlových Varoch.

Profil spoločnosti v PDF nájdete TU, profil spoločnosti ProCeram s.r.o. TU

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.