CZ SK
Design for you

Viete, čo je B-Corporation Certificate?

Aktualizováno: 03.05.2021 09:28

Náš partner a dodávateľ obkladov a dlažieb, spoločnosť Florim Group, ho práve získal. Prečítajte si o trvalej udržateľnosti zdrojov, o humánnom a ohľaduplnom prístupe moderných spoločností k biznisu, zamestnancom a k svetu.

Certifikát udeľuje nezávislá nezisková organizácia s celosvetovým záberom.

Hlavným merítkom je environmentálna zodpovednosť a sociálna udržateľnosť.

Taliansky výrobca obkladov a dlažieb Florim Group sa môže pýšiť ďalším míľnikom. Spoločnosti bola udelená certifikácia sociálnej a environmentálnej výkonnosti známej pod názvom B Lab alebo B Corp a je prvým výrobcom keramiky na svete, ktorý toto celosvetovo uznávané ocenenie získal.

Tento výnimočný výsledok potvrdzuje správne zacielenie obrovských investícií do výroby, s cieľom zaviesť regeneratívne postupy a teda minimalizácie jej dopadov na životné prostredie.

A čo na to hovorí samotný Florim? „Nejde o cieľový bod, ale o nový podnet k stále udržateľnejšej budúcnosti.“

Sme veľmi radi, že spolupracujeme s výrobcom, ktorý sa svojim prístupom neustále snaží o znižovanie dopadov na životné prostredie a veríme, že podobných výrobcov bude - nielen v našom segmente - pribúdať.

Spoločnosti Florim teda gratulujeme a držíme palce v jej ďalšom vývoji! Spoločnosť ProCeram je výhradný distribútor produktov výrobcu Florim Group (združujúci značky Rex, Floor Gres, Cerim, Casa Dolce Casa, Cedit a Florim Stone) pre Českú a Slovenskú republiku.

Ponuku obkladov a dlažieb od výrobcu Florim si môžete pozrieť tu.

Dlažba nepatrí iba na podlahu

O tom Vás presvedčia krásne kúsky z nášho výrobného závodu TechnoArt. Preferujete originalitu, nadčasový dizajn a sofistikované detaily? My tiež, pozrite sa podrobne na naše:

  1. Dizajnové umývadlo z dlažby
  2. Ručne skladané mozaiky
  3. Atypický stôl pre TV Bydlení
  4. Originálna vaňa a umývadlo
  5. Luxusná dlažba k bazénu

Fotky Vám nestačia? Naživo je to lepšie.

Ak si chcete spríjemniť deň a načerpať inšpiráciu, alebo Vás iba zaujíma dizajn a architektúra, navštívte najkrajší showroom na Slovensku v priestoroch centra bývania New Living Center, ktorý vytvára prostredie, v ktorom sa dizajnové svetové značky môžu vymaniť z konvencie, navzájom sa dizajnovo a funkčne podporiť a ponúknuť to najlepšie pre vaše oči. Nie je nad možnosť dotknúť sa materiálov. Pochopíte, že stáť čelom k 3 metre vysokému obkladu vo Vás zanechá dojem.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.