CZ SK
Design for you

Úspešná realizácia Grand Hotel Kempinski Vysoké Tatry

Aktualizováno: 26.11.2020 10:45

Realizácia v luxusnom hoteli svetového mena, pričom nehnuteľnosť v ktorej je prevádzkovaný je zároveň národnou pamiatkou – budova bola v minulosti známa ako liečebný dom Hviezdoslav – je nielen veľkým záväzkom, ale aj prestížnou záležitosťou. A úspešné ukončenie takto významnej zákazky je radosťou pre všetky tri strany – pre investora, pre realizátora, ale hlavne pre klienta, ktorý bude tento priestor využívať.

Trúfame si konštatovať, že kúpeľňa v novomanželskom apartmáne Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách patrí medzi tie úspešné zákazky. S radosťou konštatujeme, že kúpeľňu si už môžu hoteloví klienta dosýta užívať. Na jej realizáciu sme použili elegantný leštený obklad a dlažbu zo série Onici od výrobcu FMG. Použitím formátu 150 × 150 cm a farieb Ghiaccio a Giada sme dosiahli veľmi prestížny vzhľad, s čím sme veľmi spokojní. 

V našom výrobnom závode TechnoArt sme s použitím materiálu Quarella vyrobili aj umývadlovú dosku s výrezom pre umývadlo s perfektne zaleštenou hranou a taktiež aj medzistenu medzi sprchou a WC. Na tú sme opäť použili gresový obklad zo série Onici. 

K dokonalosti priestoru prispieva aj použitie sanity renomovaných značiek Duravit, AXOR a Hüppe. Od tretieho menovaného výrobcu sme dodávali na mieru vyrobené dvere sprchového kúta Studio Berlin. 

Veríme, že aj naša realizácia prispeje k pohodliu návštevníkov tohto krásneho tatranského hotela.

Kompletná fotogaléria tu.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.