CZ SK
Design for you

Realizácia rekreačného centra Thermalpark Dunajská Streda

Aktualizováno: 24.07.2020 10:33

Thermal Park Dunajská Streda je vyhľadávaným rekreačným centrom pre ľudí z blízkeho a ďalekého okolia Dunajskej Stredy. Ide o najobľúbenejšie stredisko tohto druhu na južnom Slovensku a to najmä vďaka širokým možnostiam oddychu a relaxu, ktoré na ploche 18 hektárov svojim klientom ponúka.

Návštevníci tu nájdu 10 interiérových a exteriérových termálnych bazénov, detské bazény a tobogánovú vežu so siedmimi tobogánmi. Taktiež množstvo špotovísk, detský klub, alebo saunový svet so štyrmi druhmi sáun. Návštevníkom je k dispozícii aj množstvo ozdravných relaxačných procedúr alebo masážne centrum. Ubytovanie je možné buď v *** hoteli alebo kempingu. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti kvalitného stravovania.

ProCeram spolupracoval na kompletnej rekonštrukcii sociálnych zariadení a do týchto priestorov dodával obklad a dlažbu. Zvolili sme dvoch výrobcov. Prvým je Floor Gres zo skupiny Florim, od ktorého sme použili sériu Walks vo farbe Grey. Na pokládku podlahy sme použili formát 60 x 60 a na steny obklad vo formáte 30 x 60 cm. Ako svetlejší obklad sme zvolili sériu Alp Stone vo farbe Almond od výrobců Ermes Ceramiche, tiež vo formáte 30 x 60 cm.

Vo fotogalérii si môžete pozrieť priebeh realizácie a jej výsledok.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.