CZ SK
Design for you

Realizácia hotela s dizajnom dreva a betónu

Aktualizováno: 18.11.2019 13:53

Technológie obkladov a dlažieb sa výrazne posunuli a priniesli na trh množstvo fantasticky prepracovaných dizajnov. Vyznačujú sa zaujímavou škálou formátov a technickými parametrami, ktoré umožňujú použitie týchto dlažieb v najzaťažovanejších priestoroch.

Tieto zmeny priniesli architektom a dizajnérom nové možnosti kreatívneho využitia týchto materiálov. Dokážete si predstaviť ako by vyzeralo drevo pod recepčným pultom po jednej zimnej sezóne? Životnosť a jednoduchá údržba výrazne znižujú náklady na prevádzku danej nehnuteľnosti.

Čo ale prekvapí, je použitie dlažby s dizajnom dreva aj na samotnom recepčnom pulte. Zaujímavá je aj kombinácia sérií Matieres (dizajn betónu) a Planches (dizajn dreva) v kazetovej kombinácii alebo riešenie hotelového WC z rovnakých materiálov, iba v inom formáte.

Ak sú architekti a dizajnéri kreatívni a venovali návrhu dostatok času, býva výsledkom ich práce zaujímavý priestor, ktorý sa od bežných riešení odlišuje a dodáva interiéru úplne iný náboj. Použité materiály sú od výrobcu REX zo skupiny Florim Group – Italy a série Matieres a Planches. Výsledný priestor hotelovej recepcie, reštaurácie a lobby je útulný práve vďaka zvoleným materiálom. Viac vám prezradia fotografie, ktoré nájdete v galérii.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.