CZ SK RU
Design for you

Poznáte najkrajšie talianske dlažby?

Aktualizováno: 18.12.2015 11:04

Chceli by sme vám predstaviť ponuku výrobcov najkrajšej a najkvalitnejšej talianskej dlažby. Všetci výrobcovia talianskej dlažby si zakladajú na dôkladnom výrobnom procese a tým pádom aj na kvalite samotného produktu. Talianska dlažba začína byť čoraz viac vyhľadávaná a práve preto vám Proceram prináša prehľad prvých troch najlepších výrobcov talianskej dlažby, ktorú nájdete na našom internetovom obchode ale aj v kamenných predajniach.

1) Florim

Od značkového výrobcu talianskej dlažby Florim máme pre vás v ponuke dokonca až 4 série výnimočných dlažieb.

Floorgres predstavuje projektovú keramiku, ktorá kladie dôraz na svoje funkčné vlastnosti. V ponuke nájdete taliansku dlažbu Floorgres v mnohých variantoch – s rôznou povrchovou úpravou, vyrobené z rozličných kvalitných materiálov, ktoré rafinovane vyniknú v presvetlených priestoroch.

Ak dávate prednosť dizajnovej dlažbe, ktorá vdýchne vášmu domovu eleganciu a luxus, séria talianskych dlažieb Rex je pre vás ako stvorená.

Séria talianskej dlažby Casa Dolce Casa je výnimočná svojim prepracovaným systémom, ktorý efektívne kombinuje rôzne farby a ich odtiene. Je zárukou vytvorenia top dizajnového príbytku, ktorý vydrží.

Casamood je značka talianskych dlažieb, ktorej hlavnou myšlienkou, ako už predurčuje jej samotný názov, je vytvorenie útulného a príjemného domova. Estetické a úžitkové vlastnosti sú kombináciou, ktorá premení váš domov na miesto pohodlia s odleskom moderného dizajnu.

2) Cerim

Talianska dlažba a obklady od výrobcu Cerim sú vhodné pre každú domácnosť, ktorá si zaslúži jednoduchý a funkčný dizajn za prijateľnú cenu.

 

3) Impronta

Pri danej značke dlažby Impronta musíme spomenúť, že je obľúbená vďaka jej účelnosti – využijete ju v interiéri aj v exteriéri, pretože spĺňa kvalitné technické parametre, ktoré zaručujú jej odolnosť voči vonkajším vplyvom.

 

 

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.