CZ SK
Design for you

Plot z veľkoformátovej dlažby Black & White zdobia New Living Center v Bratislave

Aktualizováno: 23.04.2020 08:08

Aktuálne budovaná prístavba New Living Centra s názvom „P3“, v ktorej budú nové moderné kancelárske priestory určené pre nájomcov, dala vzniknúť nápadu skultúrniť a dizajnovo pozdvihnúť oplotenie tejto časti.

Pôvodný zámer však vďaka krásnemu vzhľadu materiálov zo série Black & White Marble nezostal iba pri skrášlení plota. Inštalácia totiž zmenila úroveň exteriéru celého centra. Krásny štylizovaný dizajn mramoru v čiernej a bielej farbe je moderný, krásne elegantný a jemný ale pritom sebavedomo kontrastný.

Nie sme si istí, či fotografie dostatočne ilustrujú dizajn a kvalitu kresby tohto obkladu. Tento materiál jednoducho treba vidieť naživo. Sme presvedčení o tom, že keď sa situácia okolo pandémie upokojí a do New Living Centra sa vy, naši návštevníci vrátite, oceníte na vlastné oči a ruky (pretože určite sa budete mať nutkanie sa tohto obkladu aj dotknúť) kvality tohto materiálu. My sa sa toho už nevieme dočkať. Tento skvelý materiál z produkcie výrobcu Floor Gres zo skupiny Florim, nájdete aj na našej novej stene s funkčnou sanitárnou technikou a keramikou. Ale o tom si, po jej dokončení, povieme na inom mieste.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.