CZ SK
Design for you

Navštívte nový New Living Center v Bratislave

Aktualizováno: 02.11.2018 08:45

New Living Center v Bratislave je až na pár malých detailov dokončené a tak nás čaká neoficiálne slávnostné otvorenie. To oficiálne plánujeme začitkom nového roku a budeme radi, pokiaľ sa zúčastníte aj Vy. Takpovediac všetky obchody sú pre verejnosť otvorené už teraz, takže New Living Center môžete navštíviť aj dnes.

Ako môžete vidieť vo fotogalérii, tak New Living Center Bratislava ponúka kompletný sortiment pre bývanie a vyberie si tu snáď naozaj každý. V priestoroch New Living Center nájdete aj kaviareň s príjemným posedením aj obsluhou. 

Pri návšteve odporúčame nahliadnuť do exkluzívneho showroomu Devon&Devon, kde nájdete taliansku sanitu inšpirovanú architektúrou z konca 19. a začiatku 20. storočia. Iný showroom Devon&Devon v Bratislave nenájdete.  

Celé centrum pre bývanie ponúka na ploche 5.500 m2 showroom obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky ProCeram, podlahové krytiny a dvere Koratex, kuchyne a interiérový nábytok Hanák, luxusné postele Le Chomat, svietidlá Preciosa, nábytok Ekoma Design, vstavané skrine Komandor, ďalej showroomy látok, tapiet, záhradné centrum a ďalšie. 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.