CZ SK
Design for you

Krásna séria Melt a umývadlá Ideal Standard

Aktualizováno: 28.07.2021 13:46

Sériu obkladov a dlažieb Melt a dizajnové umývadlá Ideal Standard môžete vidieť na našej vzorkovni.

Novinkou v našej vzorkovni je aj kója „Melt“, v ktorej okrem novej série s rovnomenným názvom od výrobcu La Futura, nájdete aj dizajnové umývadlové misy zo série Ipalyss od výrobcu Ideal Standard. Zvolili sme farebný odtieň Pomegranate. Ide o novinku, reflektujúcu najnovšie dizajnové trendy. A to nie je iba suché konštatovanie – tenké steny keramiky, trendové farby a decentné, ale pritom výrazné tvary umožnujú spoločne s obkladom a nábytkom vytvárať v kúpeľni naozaj originálne kompozície.

My sme k týmto umývadlám vybrali už spomínaný obklad zo série Melt, vo farbe Ivory. Tento materiál použili naši kolegovia z výrobného závodu TechnoArt aj na výrobu umývadlovej dosky. Ak Vás zaujali aj dizajnové batérie, tak iste oceníte informáciu, že ide o batérie značky GRAFF zo série Phase, s farebným odtieňom kartáčovaného niklu.

Ale aj teraz platí, že najlepšie je vidieť na vlastné oči. A keďže práve kvôli tomu naše kóje pre Vás zariaďujeme, neostáva nám nič iné, iba Vás pozvať k nám na showroom, ktorý nájdete v priestoroch centra bývania New Living Center Bratislava, na Rožňavskej 4.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.