CZ SK
Design for you

Kolaudácia veže B na projekte SkyPark.

Aktualizováno: 09.10.2019 13:22

Najväčší bratislavský rezidenčný projekt s názvom SkyPark, ktorý nesie podpis svetoznámej architektky Zahy Hadid, sa dostal do jednej z najdôležitejších fáz. Teda aspoň z pohľadu ProCeram-u. Aktuálne totiž prebieha kolaudácia druhej veže tohto prestížneho developerského projektu, ktorý zastrešuje spoločnosť Penta Real Estate. Kolegovia z nášho developerského oddelenia majú v súčasnosti klientské zmeny až na niekoľko drobností vo fáze ukončenia.

Kolegovia z nášho developerského oddelenia majú v súčasnosti klientské zmeny až na niekoľko drobností vo fáze ukončenia.

Šéf našej develop divízie, Pali Šiandor, neskrýva spokojnosť: „ Byty veže B sú spracované a realizácia finišuje. “

Stavbyvedúci Miro Zajak, ktorého sme odchytili v spoločnosti Paliho glosuje: „ tak dobre, ako je teraz, už nebude “. V rovnakom duchu sa vyjadrila i šéfka nášho grafického a rozpočtového oddelenia, Ingrid Juríková: „vizualizácie a cenové špecifikácie pre vežu B sú prakticky uzavreté. Klienti sú štastní a spokojní a my tým pádom tiež“. Tešíme sa teda na kolaudáciu a po jej ukončení Vám v niektorom z ďalších vydaní prinesieme aj podrobnú fotodokumentáciu finálneho stavu realizácií.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.