CZ SK
Design for you

Prestížna realizácia na Jurkovičovej Teplárni

Aktualizováno: 26.10.2021 16:06

Vážení zákazníci,
radi by sme Vám predstavili finálne fotografie našej realizácie na prestížnom projekte rekonštrukcie ikonickej architektonickej pamiatky - Jurkovičovej Teplárne.

Tento projekt je súčasťou medzinárodne významného projektu Sky Park z pera svetoznámej architektky Zahy Hadid. Celý komplex sa skladá zo štyroch rezidenčných veží (štvrtá z nich je aktuálne vo výstavbe) Sky Park Residence, smart kancelárskej budovy novej generácie Sky Park Offices a už spomínanej rekonštrukcie Jurkovičovej Teplárne. Na každom z týchto projektov ProCeram spolupracuje ako dodávateľ obkladov, dlažieb a v prípade rezidenčnej časti aj komplet sanitárnej keramiky a techniky.

Na Jurkovičovu tepláreň sme dodávali dlažbu určenú do spoločných priestrorov, chodieb, schodísk, coworking priestorov, zasadačiek a sociálnych zariadení. Použili sme dlažbu zo série Le Veneziane od výrobcu Florim, vo formátoch 60 × 120 cm a 30 × 60 cm. Na schodiskách nájdete odtieň Castello, pričom v detaile prvého a posledného schodu každého schodiskového ramena je pre vizuálne odlíšenie použitý odtieň Cannaregio. Tento detail sme realizovali oveľa krajšie a kvalitnejšie, ako je štandardná realizacia tohto typu. V ostatných priestoroch je použitý odtieň San Polo. Všetky materiály sú s povrchom R+ptv.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.