CZ SK
Design for you

Interiér RD pri Olomouci

Aktualizováno: 31.08.2018 07:48

ProCeram sa spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o na novostavbe RD súkromného investora. Interiér RD mal byť maximálne uzavretý smerom do ulice a otvorený do priestoru záhrady.

Centrom rodinného domu sa stal veľký priestor obývacej izby a kuchyňou a jedálenským kútom. V interiéri boli použité decentné veľkoplošné materiály v kontraste s výraznými solitérnymi interiérovými prvkami, doplnkami a zariadením.

Spojovacím prvkom celého interiéru, ktorý bol zvolený do všetkých miestností (až na detské izby), bolo použitie veľkoplošnej keramickej dlažby La Roche 80x80 cm v svetlom odtieni a v designe imitujúcom stredovekú sakrálnu dlažbu. Zaujímavé pre výber bolo aj to, že každá časť dlažby je iná so svojim identickým vzorom a s odštiepanými hranami tak vytvárajú akúsi veľkoplošnú mozaiku.

Pre kúpeľňu boli vybraté veľkoformátové obklady FMG Callacata 150x300 cm s kompaktnou celistvou výškou na celú svetlosť miestnosti s výrazným dekorom imitujúcim mramor v kontraste s dlažbou v imitácii drevených dubových dosiek. Veľkoformát obkladu vytvoril celistvosť a kompaktnosť priestoru v kontraste s dlažbou.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.