CZ SK
Design for you

Fascinujúce materiály a riešenie v novej pražskej prezentačnej kóji

Aktualizováno: 08.03.2022 14:31

Naši českí kolegovia nedávno dokončili „zbrusu“ novú kóju, v ktorej predstavili hneď niekoľko inovácií, smart riešení a neopozeraných dizajnových prvkov. Nie je náhoda, že si ju všimol aj štáb online televízie TV Bydlení, ktorý o tejto krásnej kóji pripravil detailnú reportáž.

Začnime ale najprv materiálmi, ktoré v tejto kóji môžete vidieť. Na stenách môžete vidieť obklad od talianskeho výrobcu Italgraniti zo série Silver Grain & Ceppo di Gre v neuveriteľnom formáte 160 × 260 cm. Na stenách môžete vidieť farebné odtiene Ceppo di Gre – Grey a Grey a na podlahe sa krásne vyníma odtieň White.

Naši šikovní kolegovia vyvzorovali aj WC s bidetovým sedadlom vybaveným bezdotykovým ovládaním a sklápaním. Tieto funkcie je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo ich zveriť plnej automatike. Krásna je aj sanitárna technika, ktorá sa vďaka luxusným atraktívnym farebným odtieňom batérií Grohe krásne vyníma.

Čerešničkou na pomyselnej torte je podsvietená nika s kamenickým rohom a kúpeľňová skrinka obložená rovnakým materiálom, aký je použitý na bočnej stene. Tento prvok sme realizovali v našom výrobnom závode TechnoArt. Tieto možnosti sú z hľadiska zjednotenia interiéru a možností bezkonkurenčné.

To by bolo na úvod. A teraz sa už pozrite na detailnú reportáž z dielne TV Bydlení, kde sa toho dozviete oveľa viac.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.