CZ SK
Design for you

Fantastická séria Neutra 6.0 vo vzorkovni Bratislava

Aktualizováno: 22.09.2021 09:43

V našej bratislavskej vzorkovni sme pre Vás pripravili ďalšiu novinku, ktorou je séria Neutra 6.0 od výrobcu Casa Dolce Casa, zo skupiny Florim. Predstavuje zástupcu elegantného, minimalistického dizajnu, ktorý je v modernej architektúre mimoriadne obľúbený. Jemný povrch, decentné farby a výborná formátová škála robia z tejto série „must have“ produkt.

Naše šikovné kolegynky, ktoré kóju navrhli, vybrali farebné odtiene Perla, Avio, Petrolio, Ferro a Acquamarina, vo formátoch 120 × 240 cm. Nájdete tu aj odtieň Quarzo, ktorý je ako na stene, tak aj na podlahe. Na stene je použitý formát 80 × 180 cm a na podlahe formát 120 × 120 cm.   

Sanitu tvorí umývadlo s matným povrchom zo série Finion od výrobcu Villeroy & Boch, ktorého súčasťou je aj skrinka s LED osvetlením, vo farebnej kombinácii Grey Matt LacquerOlive Matt Lacquer. Umývadlo dopĺňa voľne stojaca vaňa s LED osvetlením, z tej istej série.

Batérie naše dizajnérky zvolili nemej zaujímavé – voľba padla na sériu Harley od výrobcu Graff. Všetky batérie a sprchy – umývadlová, podomietková batéria s ručnou sprchou a hlavová sprcha – sú vo farbe Gold (výrobca uvádza 24K).

Súčasťou kóje je aj atypické zrkadlo od výrobcu Iconic Mirrors, rezané tak, aby „prechádzalo“ poličkou. Á propos, poličky -  tie sú v tejto kóji dve a vyrobené sú z narezaných obkladov zo série Neutra 6.0. Celá kója tým získala krásne zjednotený dizajn a to nielen materiálovo, ale aj farebne. Podotkneme iba, že také isté poličky Vám dokážeme vyrobiť v našom výrobnom závode TechnoArt. Alebo aj úplne iné, aké si budete priať.

Krásne spracovaný je aj vyspádovaný sprchový kút, ktorý dotvára sprchová zástena Solva Pro.

Príďte sa na túto novinku pozrieť k nám na vzorkovňu do centra bývania New Living Center Bratislava.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.