CZ SK
Design for you

Kaldewei na krásnych fotografiách Bryana Adamsa

Aktualizováno: 16.08.2021 11:45

Viete o tom, že známy spevák a gitarista Bryan Adams je nielen svetovo uznávaný rocker, ale aj rešpektovaný fotograf?

Vo svojej tvorbe sa zameriava predovšetkým na portréty ľudí. Jeho práca so svetlom, kompozíciou a vôbec jeho vnímanie jednotlivých osobností a emócií sú naozaj jedinečné a očarujúce. Tieto svoje fotografické zručnosti Bryan Adams preniesol aj do krásnych fotiek, ktoré vznikli zo spolupráce s renomovaným výrobcom sanitárnej techniky a keramiky KALDEWEI. 

Fotografiami, ktoré vznikli pri príležitosti uvedenia dizajnovej série umývadlových mís Miena, chce umelec vyjadriť posolstvo o spojení a zodpovednosti. Kolekcia emocionálne bohatých obrazov v sebe spája naliehavú potrebu sociálnej a environmentálnej zodpovednosti. Ukazuje ako spojenie ľudské, tak aj odveké spojenia človeka a vody.

Krásne fotky, čo poviete? A také  isté sú aj umývadlové misy Miena. Čistý, minimalistický dizajn, podčiarkujúci krásu a jednoduchosť vody ako živlu. Umývadlové misy Miena nájdete aj na našej vzorkovni, v priestoroch New Living Center Bratislava, kde sme ich pre Vás vyvzorovali v piatich sviežich farebných odtieňoch.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.