CZ SK
Design for you

Prezentačné kóje pre projekt Metropolis

Aktualizováno: 20.05.2022 14:04

Je bežnou praxou, že pri väčších developerských projektoch vyvzorujeme materiály, ktoré sú súčasťou štandardov týchto projektov.

Kúpeľňu si každý  z nás zariaďuje na pomerne dlhé obdobie - nezriedka na desať až dvadsať rokov - a tak je fyzická ukážka realizácie najlepším spôsobom, ako odprezentovať materiály a produkty, ktoré budú klienti denne používať. Katalóg je v tomto prípade nedostatočným riešením – obklad a dlažbu je najlepšie vidieť, dotknúť sa jej. To isté platí aj pre sanitárnu keramiku a techniku a tiež kúpeľňové príslušenstvo. Keď klient tieto materiály v kóji naživo vidí, jeho rozhodnutie je založené na autentickej skúsenosti. Odpadá tak moment prekvapenia, ktoré môže byť pozitívne, ale v prípade nesprávneho výberu aj negatívne. 

V týchto dňoch sme sfinalizovali prezentačné kóje pre klientov projektu Metropolis. Ide o developerský projekt,  ktorý začína rásť v novom bratislavskom downtowne. Vážení klienti - budúci rezidenti Metropolis-u si už môžu k nám prísť vybrať svoje nové kúpeľne. Tešiť sa môžu na zariadenie z produkcie renomovaných európskych výrobcov. Obklad a dlažbu od talianskeho výrobcu Italgraniti, sanitárnu techniku a keramiku od výrobcov Hansgrohe, Duravit, Kaldewei, Hüppe, Alcadrain, Iconic Mirrors a Ceresit. 

Prezentačné kóje sme pripravili v spolupráci s partnermi RK HERRYS, ktorí zabezpečujú predaj bytov a kompletný klientsky servis projektu. Realizáciu kójí zabezpečili naši partneri – realizačná spoločnosť Lioness Design. 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.