CZ SK
Design for you

Špeciálne liečebno – výchovné zariadenie

Aktualizováno: 10.06.2019 12:24

Touto cestou by sme Vám chceli priblížiť špeciálne liečebno – výchovné zariadenie, ktoré poskytuje odbornú pomoc chlapcom a mladistvým.

V tom zariadení pomáhajú pedagógovia svojim zverencom vo veku od 11 do 18 rokov pri poruchách správania, ADD, ADHD syndrómom, poruchách učenia a poruchách emocionálneho a sociálneho vývinu. Jedná sa jedinečné zariadenie, ktoré by sme chceli vo svojej práci podporiť.

Toto zariadenie zároveň spravuje v detský domov v obci Chrastince pre deti, ktoré nemajú vlastnú rodinu a domov.

Naša spoločnosť v rámci rekonštrukcie obidvoch týchto zariadení v plnej miere bezodplatne podporuje obnovu sociálnych priestorov ako aj organizáciu zbierky vecí, ktoré deti potrebujú počas bežného dňa.

Z dôvodu, že štát denne prispieva týmto deťom len 4 € na celodennú stravu v zbierke pomôžu aj také veci ako: šálky, oblečenie, deky, hračky, jedlo ...atď. Všetko možete odovzdať na recepcii ProCeram a NLC na adrese Rožňavská 5303/4, 821 04 Bratislava alebo spolu s nami priamo v zariadení.

Zároveň sa v termínoch 8.6. a 15.6. spolu s našimi kolegami a rodinnými príslušníkmi zúčastníme brigády v zariadení v Senci v rámci rekonštrukcie zariadenia, ktorá bude spojená s varením gulášu. Brigády sa môže zúčastniť, každý dobrovoľník, ktorý chce pomôcť deťom v ich ťažkej životnej situácii a taktiež im odovzdať veci do zbierky. Za každú pomoc budeme vďačný. Chceme tímto deťom a ľuďom, ktorí im pomáhajú a starajú sa o ich krajší život, pomocť a ukázať, že na nich záleží a nie sú sami.

Ak by ste mali záujem zúčastniť sa, prosím o Vašu spatnú vazbu. A zašlem Vám detailne informácie.

Sme ľudia s veľkým srdcom a budeme veľmi radi, ak sa akýmkoľvek spôsobom budete s nami na tomto projekte spolupodieľať.

Viac o zariadení: https://www.slvs-senec.sk/

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.