CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

Pokládka dlažby na Letisku Václava Havla Praha

Aktualizováno: 05.11.2018 07:18

Odletové haly „Gate“ na Letisku Václava Havla v Prahe v roku 2018 získavajú novú tvár. Na kompletnú realizáciu sa s dodávkou keramických dlažieb podieľala firma ProCeram. Na podlahy boli použité dlažby od prestížneho talianskeho výrobcu IRIS Ceramica. Konkrétne sa jedná o sériu Roads vo formáte 60x120 cm. Z tejto dlažby boli vyrobené, v našom výrobnom závode TechnoArt, špeciálne schodové prvky so zaleštenou hranou a protišmykovými drážkami.

Zobrazit novinku
zavřít

Navštívte nový New Living Center v Bratislave

Aktualizováno: 02.11.2018 08:45

New Living Center v Bratislave je až na pár malých detailov dokončené a tak nás čaká neoficiálne slávnostné otvorenie. To oficiálne plánujeme začitkom nového roku a budeme radi, pokiaľ sa zúčastníte aj Vy. Takpovediac všetky obchody sú pre verejnosť otvorené už teraz, takže New Living Center môžete navštíviť aj dnes.

Zobrazit novinku
zavřít

Najväčšia výstava obkladov a dlažieb v Taliansku

Aktualizováno: 19.10.2018 14:35

Cersaie 2018 je najväčšia výstava obkladov a dlažieb v Taliansku. Behom 5 dní sa medzinárodné spoločnosti stretávajú s architektmi, projektantmi a dodávateľmi a ukazujú nové trendy v oblasti keramických obkladov, tapiet, drevených podláh a kúpeľňového vybavenia.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová linka na výrobu veľkoformátových dlaždíc v Chlumčanoch

Aktualizováno: 18.10.2018 21:08

V septembri tohto roku slávnostne uviedla spoločnosť Lasselsberger do plného chodu novú linku a pec na výrobu veľkoformátových dlaždíc vo výrobnom závode v Chlumčanoch.

Spoločnosť vyrábajúca značku RAKO je pre nás najväčším tuzemským dodávateľom obkladov a dlažieb, a zároveň jedným z najväčších dodávateľom v rámci EÚ.

Zobrazit novinku
zavřít

Bydlení Jahodnice - ideálné miesto pre rodinné bývanie

Aktualizováno: 09.10.2018 13:16

Skupina UNIMEX GROUP a.s. práve skolaudovala svoj projekt nazvaný Bydlení Jahodnice. Tento projekt sa nachádza v kľudnej časti Prahy 9, v blízkosti veľkého lesoparku, cyklotrás, detských ihrísk a je teda ideálnym miestom pre rodinné bývanie.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov

Aktualizováno: 08.10.2018 08:01

Centrum klientskych zmien ProCeram a.s. ukončilo odbavovanie klientskych zmien pre projekty U Veleslavínského zámku a Terasy Břevnov developerskej skupiny Neocity Group CZ s.r.o..

Zobrazit novinku
zavřít

Premena kúpeľne na umelecké dielo

Aktualizováno: 05.10.2018 15:11

Posledné trendy udávali kúpeľniam jednoduchosť a neutrálne farby. Že Vás to ale nebaví? Pozrite sa na jedinečný projekt a spojenie umeleckého diela maliara Joe Muczka jr. a van od spoločnosti Devon&Devon.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Jižní výhledy a Nad Prokopským údolím

Aktualizováno: 05.10.2018 07:54

Sme veľmi pyšní na to, že  sa môžeme pochváliť spoluprácou s najväčším rezidenčným developerom, spoločnosťou CENTRAL GROUP a.s., pre ktorého sme výhradným dodávateľom obkladov, dlažieb a sanitárneho vybavenia. Divízia klientskych zmien ProCeram a.s. spracováva pre tohto developera ročne stovky individuálnych klientskych zmien, kedy sa naši skúsení konzultanti snažia splniť všetky predstavy klientov o ich novom bývaní.

Zobrazit novinku
zavřít

Exkluzívne kúpeľňové štúdio v Bratislave

Aktualizováno: 04.10.2018 15:09

Naše kúpeľňové štúdio je na ploche 1.800 m2 a ponúka Vám všetko od menších formátov po jedinečnú prezentáciu veľkých formátov 160 x 320 cm. Inšpiráciu tak nájdete vo viac než 70 kójach.

Zobrazit novinku
zavřít

Cersaie 2018 – najväčšia výstava obkladov a dlažieb v Taliansku

Aktualizováno: 03.10.2018 11:34

Ako každoročne, tak aj tento rok sme sa zúčastnili veľtrhu Cersaie v Bologni, aby sme Vám predstavili najnovšie trendy v sortimente obkladov a dlažieb.

Zobrazit novinku
zavřít

Jedinečný showroom Devon&Devon

Aktualizováno: 02.10.2018 15:09

V novootvorenom New Living Center Bratislava sa v tejto chvíli dokončuje exkluzívny showroom Devon&Devon, jedná sa o taliansku sanitu inšpirovanú architektúrou z konca 19. storočia a začiatku 20. storočia. Iný showroom Devon&Devon v Bratislave nenájdete a pokiaľ sa Vám tento štýl páči, odporúčame navštíviť.

Zobrazit novinku
zavřít

Marina Island - atraktívna lokalita pre bývanie na hranici dvoch svetov

Aktualizováno: 28.09.2018 13:27

Luxusný projekt Marina Island v pražských Holešoviciach od developera Daramis, ukrýva medzi svojimi stenami naozajstné unikáty. Veľmi nás teší, že sa s Vami môžeme podeliť o reálne fotografie realizácie veľkoryso poňatých kúpeľní v jednom z bytov tohto projektu.

Zobrazit novinku
zavřít

Interiér RD pri Olomouci

Aktualizováno: 31.08.2018 07:48

ProCeram sa spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o na novostavbe RD súkromného investora. Interiér RD mal byť maximálne uzavretý smerom do ulice a otvorený do priestoru záhrady.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram Slovensko - prevádzková doba

Aktualizováno: 30.08.2018 12:38

Vážení zákazníci,

vzhľadom k nastávajúcemu sviatku Vás chceme informovať o zmene otváracích hodín na prevádzke ProCeram Bratislava.

1. 9. 2018 - zatvorené

Ďakujeme za pochopenie.
Zobrazit novinku
zavřít

Novostavba RD súkromného investora

Aktualizováno: 29.08.2018 15:57

Predstavujeme Vám ďalší z nádherných projektov, novostavbu RD súkromného investora, na ktorom sa ProCeram spolupodieľal so spoločnosťou Creatisa Design s.r.o.

Zobrazit novinku
zavřít

Rekonštrukcia vily v pražskej Ořechovke

Aktualizováno: 22.08.2018 13:07

Ořechovka v Prahe-Střešovice je jednou z najznámejších a najdrahších pražských vilových štvrtí. My sme sa spolupodieľali v spolupráci so spoločnosťou Koupelnové studio ČERO s.r.o. na rekonštrukcii jednej z týchto víl. A ako finálna rekonštrukcia dopadla, to sa môžete presvedčiť vo fotogalérii tohto článku sami...

Zobrazit novinku
zavřít

Aktuálne z bratislavského New Living Centra

Aktualizováno: 22.08.2018 12:15

Ďalšie nahliadnutie na rekonštrukciu bratislavského New Living Centra.

Zobrazit novinku
zavřít

New Living Center Bratislava je takmer dokončené

Aktualizováno: 09.08.2018 06:48

Obchodný dom New Living Center v Bratislave na Rožňavskej ulici je takmer ukončený. Zostávajú posledné úpravy kójí, reklamných nápisov, a iné.

Centrum pre bývanie Vám ponúka na ploche 5.500 m2 showroom obkladov, dlažieb a sanitárnej techniky ProCeram, podlahové krytiny a dvere Koratex, kuchyne a interiérový nábytok Hanák, luxusné postele Le Chomat, svietidlá Preciosa, nábytok Ekoma Design, vstavané skrine Komandor, ďalej showroomy látok, tapiet, záhradné centrum a ďalšie.

Zobrazit novinku
zavřít

Aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne ...

Aktualizováno: 07.08.2018 06:18

Finálna podoba New Living Center v Bratislave sa úspešne rysuje. V článku sa môžete presvedčiť o tom, ako aj prepojovacia chodba na WC môže vypadať pekne a nadčasovo.

Zobrazit novinku
zavřít

The King´s Hotel & Spa je vo finále SBID International Design Awards – podporme ich spoločne

Aktualizováno: 03.08.2018 13:23


Ocenenie SBID International Design Awards je najprestížnejšie ocenenie interiérov vo svetovom designovom meradle. Ocenenie uznáva, odmeňuje vynikajúci design v celej rade kategórií. Získanie ocenenia SBID International Design Awards je veľkým úspechom – hodnotia ho poprední odborníci z odboru na základe technického obsahu a estetickej kreativity daného projektu.

O ocenenie SBID International Design Awards sa zaujíma celý svet, takže je naozaj veľkou poctou a uznaním toto ocenenie získať.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 26   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.