CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

Chystáte pokládku obkladov a dlažieb? Máme pre Vás jedinečného pomocníka.

Aktualizováno: 21.09.2015 13:53

Firma Technokolla ponúka flexibilné cementové lepidlo TECHNO-XT. Jeho silu a účinnosť oceníte pri pokládke dlažby alebo obklade stien na širokom spektre povrchov. Môžeme ho využiť v interiéri aj exteriéri.

Zobrazit novinku
zavřít

LA FUTURA - Prestížna gresová dlažba

Aktualizováno: 21.09.2015 13:33

Chceme Vám odprezentovať rektifikované gresové dlažby vo formáte 75x75 cm značky La Futura. Materiál a dizajn dlažieb LA FUTURA dodáva akémukoľvek priestoru prestížnu atmosféru.

Zobrazit novinku
zavřít

Luxusné materiály sérií WHITE EXPERIENCE a MARMI IMPERIALI

Aktualizováno: 21.09.2015 12:12

Prinášame Vám inovatívne série keramických dlažieb a obkladov talianskych značiek, ktoré vynikajú precíznou štruktúrou. Séria White Experience je novinkou pre rok 2015. Druhý akčný materiál Marmi Imperiali bol zavedený na trh v minulom roku a stal sa jedným z bestsellerov.

Zobrazit novinku
zavřít

Objavte čaro vášho príbytku prostredníctvom interiérovej dlažby

Aktualizováno: 17.09.2015 09:41

Je veľmi dôležité ako na človeka vplýva miestnosť, v ktorej pracuje alebo relaxuje. Prostredie by nám malo ponúkať príjemnú atmosféru a pohodlie. Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, že okrem nábytku takúto prednosť zabezpečuje aj interiérová dlažba?

Zobrazit novinku
zavřít

Ako si správne vybrať exteriérovú dlažbu?

Aktualizováno: 16.09.2015 16:39

Dlažbu exteriéru tvoria balkóny, terasy a chodníky okolo domu alebo bazénu. Rovnako ako pri interiérovej dlažbe, aj pri dlažbe exteriéru zohľadňujeme základné požiadavky: odolnosť proti oderu, pevnosť, veľkosť, materiál. Avšak, dlažbu exteriéru zaťažujeme vo väčšej miere, preto zvažujeme najmä jej fyzikálne vlastnosti a trvácnosť. Dlažba exteriéru musí navyše odolávať aj vplyvom počasia a pôdy.

Zobrazit novinku
zavřít

Interiérová dlažba –5 najdôležitejších kritérií výberu a najobľúbenejší výrobcovia (Proceram - portfólio)

Aktualizováno: 16.09.2015 14:17

Čo si prvé všimnete pri vstupe do miestnosti? Podľa nás je to práve dlažba a obklady, ktoré tvoria najvýraznejší prvok interiéru. Vo všeobecnosti dlažby interiéru daný priestor buď potlačia alebo intenzívne zvýraznia. Práve preto je vytýčenie kritérií správneho výberu nesmierne dôležité – zvažujeme funkcie, farebnosť, presvetlenie miestnosti či súlad s nábytkom.


Zobrazit novinku
zavřít

Ako si vybrať vhodný keramický obklad?

Aktualizováno: 16.09.2015 12:39

Kladiete si otázku či je keramický obklad vhodný aj do interiéru? Pôsobí prirodzene aj v prostredí rodinného domu a nie len v komerčnom sektore? Ako si vyberiem správnu veľkosť dlaždice? A nakoniec, nezruinuje takáto investícia moje bankové konto?

Zobrazit novinku
zavřít

Schodiskové stupne z našej vlastnej výroby TechnoArt

Aktualizováno: 14.09.2015 18:03

Základnou otázkou je, či  riešite požiarne únikové schodisko, alebo  designové v hlavnom lobby hotelu. U novostavieb je táto problematika jednoduchá. V už zadaní projektu je vám jasné, či schodisko bude s povrchovou úpravou epoxidovým náterov, alebo  v dizajne teraca, alebo  či necháte v konštrukcii rezervu 25 mm na prírodný kameň. Pri rekonštrukcii je to však horšie. Výšky sú dané a nemáte veľa možností. Dlažba aj pri sile črepu 10 mm môže mať podhľadovú hranu silnú 3 cm. Vďaka technológiám a postupom majú keramické dlažby vlastnosti, ktoré nám umožňujú s nimi pracovať rovnako ako s prírodným kameňom. Sú samozrejme rozdiely  medzi glazovaným a neglazovaným materiálom.  Viac informácií o schodových prvkov nájdete tu.

Zobrazit novinku
zavřít

Veľkoformátové dlažby FMG, Iris, Floorgres, Rex

Aktualizováno: 12.09.2015 18:20

Zaujímavým materiálom, ktorý by sme chceli predstaviť, je veľkoformátová,  spekaná a lisovaná dlažba. V sortimente týchto značiek nájdete nielen technologicky vyspelé materiály, ale predovšetkým dizajny, ktoré konkurencia nemá.

Zobrazit novinku
zavřít

Naša spolupráca s HB REAVIS Slovakia/Hungary a. s.

Aktualizováno: 11.09.2015 16:18

Nadštandardné administratívne budovy TWIN CITYVÁCI CORNER OFFICES si vybrali práve našu spoločnosť ProCeram, ktorá bude dodávať obklady.

Zobrazit novinku
zavřít

Novinky pre rok 2016 už v Brne

Aktualizováno: 11.09.2015 13:42

Brnenská vzorkovňa je už prakticky hotová, dokonca je otvorená v skúšobnej prevádzke. Inštalujeme posledné novinky pre rok 2016, ktoré budú predstavené na konci tohto mesiaca na svetovej výstave Cersai v Taliansku.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová hala TechnoArt má už podlahu

Aktualizováno: 10.09.2015 14:52
Nová hala TechnoArt je už tesne pred dokončením. Leštená betónová podlaha bola jedným z posledných hlavných stavebných krokov. Teraz už zostáva ešte niekoľko "drobností" a môžeme začať naskladňovať tovar :-)

Fotografie z výstavby si môžete pozrieť tu.


Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram - Plzeň - akčná ponuka

Aktualizováno: 09.09.2015 15:01

Vážení zákazníci,

nenechajte si ujsť špeciálnu zľavovú akciu na obklady, dlažby a vybavenia kúpeľní, ktorá prebieha od 14. 9. 2015 iba na plzenskej predajni
(ProCeram - Plzeň).

Zobrazit novinku
zavřít

Nová virtuálna prehliadka vzorkovne ProCeram Plzeň

Aktualizováno: 26.08.2015 13:36

Pripravili sme pre vás novú virtuálnu prehliadku vzorkovne ProCeram Plzeň. Plzeňská vzorkovňa urobila rozsiahlu aktualizáciu výstavných kójí. Nájdete tu veľa  noviniek a návrhov ako ide tieto materiály použiť.

Prehliadku zahájite na druhom poschodí vzorkovne. Jednotlivé poschodia ide potom jednoducho zmeniť pomocou navigačných ikon, ktoré sú označené číslami 0, 1 a -1 a nájdete ho v pravej dolnej časti okna virtuálnej prehliadky.

Pre vstup použite tlačidlá nižšie.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová hala TechnoArt je už zastrešená

Aktualizováno: 25.08.2015 09:06
Tretia hala TechnoArt je už takmer zastrešená, tak ešte podlaha, úprava okolia a môžeme naskladňovať :-)
Zobrazit novinku
zavřít

Spomienka na otvorenie vzorkovne Bratislava

Aktualizováno: 20.08.2015 11:16

Dňa 11. 6. 2015 sme otvorili novú predajňu v Bratislave. Pozrite sa na krátke video z tohto slávnostného večera plného vzácnych hostí, zábavy, skvelého jedla a pitia a samozrejme prehliadky novej vzorkovne ProCeram spolu s prezentáciou všetkých noviniek v odbore predaja obkladov, dlažieb a vybavenia kúpeľní.

 
Ďakujeme všetkým zúčastneným a pozývame Vás všetkých do našej novej vzorkovne ProCeram Bratislava.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zobrazit novinku
zavřít

Letný výpredaj

Aktualizováno: 27.07.2015 14:44

Prinášame Vám špeciálnu letnú ponuku, ktorá platí len do vypredania zásob. Ak máte záujem o vaňu, umývadlo, batériu či iné doplnky a príslušenstvo, tak to určite nájdete v našom letnom výpredaji za bezkonkurenčné ceny.

Zobrazit novinku
zavřít

Nová hala TechnoArt rastie každým dňom

Aktualizováno: 14.07.2015 15:46

Stavebné práce na novej hale TechnoArt Všeruby zdarne pokračujú. Opäť vám prinášame niekoľko fotografií zo stavby.

Zobrazit novinku
zavřít

Nové fotografie z plzeňskej vzorkovne

Aktualizováno: 14.07.2015 09:25

Každý rok aktualizujeme 25% vzorkovne. Našou snahou je vždy predstaviť novinky v obore a tak niekedy musíme vyradiť zo vzorkovne aj materiály, ktoré sa stále predávajú. Veríme ale, že je to v prospech veci a že oceníte našu ponuku.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 21   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.