CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

Dodávka kuchyne na kľúč súkromnému investorovi

Aktualizováno: 18.06.2019 08:25

Koncom minulého týždňa sme dodali kuchyňu značky Nobilia súkromnému investorovi do apartmánu v Krkonošiach.

Zobrazit novinku
zavřít

Štvorhviezdičkový Chateau Monty SPA Resort Mariánské Lázně

Aktualizováno: 12.06.2019 14:49

Štvorhviezdičkový Chateau Monty SPA Resort Mariánské Lázně s tradíciou od roku 1901, je situovaný v prostredí krásneho lesoparku na okraji Mariánskych Lázní.

Zobrazit novinku
zavřít

Špeciálne liečebno – výchovné zariadenie

Aktualizováno: 10.06.2019 12:24

Touto cestou by sme Vám chceli priblížiť špeciálne liečebno – výchovné zariadenie, ktoré poskytuje odbornú pomoc chlapcom a mladistvým.

Zobrazit novinku
zavřít

Unikátna séria Venice Villa

Aktualizováno: 06.06.2019 11:59

Nahliadnite do „kuchyne“ FMG a pozrite si ako prebieha výroba obkladov zo série Venice Villa.

Zobrazit novinku
zavřít

Projekt Podskalné

Aktualizováno: 05.06.2019 06:11

Projekt Podskalné je situovaný v meste Bojnice, ktorého historickú auru je cítiť hneď, ako sa v ňom ocitnete. Projekt charakterizuje harmonické bývanie obklopené prírodou ale zároveň si zachováva výbornú dostupnosť historického centra mesta.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram sa podieľa na vývoji, testovaní a školení

Aktualizováno: 27.05.2019 12:59

ProCeram sa aktívne podieľa na testovaní a školení obkladačov ako správne pracovať s veľkoformátovými obkladmi a dlažbami. Zároveň spolupracujeme na vývoji účinného lepidla určeného práve pre veľkoformáty.

Zobrazit novinku
zavřít

Italgraniti Group – Design week 2019 Milano Cocktail Party

Aktualizováno: 27.05.2019 10:35

Pri príležitosti milánskeho týždňa dizajnu 2019, usporiadala spoločnosť Italgraniti Group cocktail party v rámci prezentácie svojho nového projektu s názvom ItalgranitiLIVE.

Zobrazit novinku
zavřít

Obraz z TechnoArtu bude súčasťou výstavy Czech Press Photo

Aktualizováno: 24.05.2019 09:17

V týchto dňoch prebieha výstava Czech Nature Photo, ktorej súčasťou je aj obraz s motívom lienky, ktorý sme výstave venovali.

Zobrazit novinku
zavřít

Stiahnite si novú aplikáciu od IRIS Ceramica a FMG

Aktualizováno: 20.05.2019 09:08

Výrobcovia obkladov a dlažieb IRIS CERAMICA a FMG disponujú naozaj širokým sortimentom a ich katalógy sú tvorené s dôrazom na dizajn a emóciu. Sú prehľadné a umožňujú vytvoriť si všeobecný a široký prehľad naprieč produktovým portfóliom výrobcov. Nezriedka sa však stáva, že ponuka produktov sa v priebehu roka priebežne mení – aktualizujú sa sortimentné zmeny, ladia detaily a pod.

Ak chcete mať prístup k aktuálnej ponuke výrobcov a chcete sa dozvedieť o všetkých novinkách, odporúčame stiahnuť si aplikáciu s ktorou budete mať stále tie najaktuálnejšie informáce a dokonalý prehľad o produktoch a sériách, ktoré výrobcovia ponúkajú.

Stiahnite si užitočnú a praktickú aplikáciu, ktorá Vám toto umožní.

Zobrazit novinku
zavřít

Výrobný závod TechnoArt – úžasné umývadlové dosky

Aktualizováno: 06.05.2019 08:58

Kúpeľňové dosky patria spoločne s vaňou alebo sprchovým kútom k najdôležitejším súčastiam každej kúpeľne. Pri kúpeľňových doskách je okrem dizajnu, ktorý dotvára vzhľad celej kúpeľne, veľmi dôležitá predovšetkým funkčnosť a odolnosť. A práve výrobu týchto dosiek ponúka náš výrobný závod TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Na mieru vyrobené ovládacie WC tlačidlo od AlcaPlast

Aktualizováno: 03.05.2019 08:16

Vo výrobnom závode v Břeclavi nám v spoločnosti AlcaPlast vyrobili ovládacie WC tlačidlo na mieru, s logotypom nášho klienta – hotel Marriott Hotel Prague. Veríme, že tento zaujímavý prvok svojou trochou prispeje k ešte väčšej elegancii a prestíži hotelovej siete Marriott.

Zobrazit novinku
zavřít

Vzorkovňa v Bratislave a kúpeľňové dosky z produkcie TechnoArt

Aktualizováno: 02.05.2019 10:50

Koncom roka 2018 bola slávnostne otvorená naša nová vzorkovňa v Bratislave. Hlavnou prednosťou vzorkovní je prezentácia najnovších dizajnových a technologických trendov. Aj z tohto dôvodu sústavne zdokonaľujeme a doplňujeme o najčerstvejšie novinky nášho odboru.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidenčný Areál Panorama Rosice – Develop Brno

Aktualizováno: 30.04.2019 14:58

Brnenská divízia developerských projektov zahájila proces vybavovania klientskych zmien v projekte Rezidenčný Areál Panorama Rosice. Ide o uzavretý rezidenčný areál zahŕňajúci byty, kancelárske priestory, fitness zónu, materskú školu, detské ihrisko, súkromné parkovacie miesta a parkovú zeleň.

Zobrazit novinku
zavřít

Digitálna potlač obkladov a dlažieb v TechnoArt-e.

Aktualizováno: 24.04.2019 08:57

Horúcou technologickou novinkou nášho výrobného závodu Technoart je digitálna potlač obkladov a dlažieb, vďaka ktorej dokážeme pokryť ešte siršie spektrum – často veľmi náročných – požiadaviek zákazníkov. Tlač je realizovaná pomocou veľkoformátového digitálneho tlačového stroja, ktorý dokáže potláčať takmer všetky typy obkladov a dlažieb a to až do formátu 160 × 320 cm.

Zobrazit novinku
zavřít

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Aktualizováno: 23.04.2019 08:00

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku. Tak ako názov Sky Park rezonuje v odborných kruhoch, rovnako aj jeho fyzická podoba je nepriehliadnuteľná. Už teraz významne dotvára panorámu nášho hlavného mesta. Predaj bytov z kolekcie Penthouses & Panoramatic Collection Apartments si však developer nechal na záver, ako pomyselnú čerešničku na torte. A treba uznať, že je mimoriadne sladká.

Zobrazit novinku
zavřít

Televízia natáčala v bratislavskom showroome

Aktualizováno: 28.03.2019 06:14

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku a pri natáčaní sme nemohli chýbať ani my.

Zobrazit novinku
zavřít

Výstava ISH vo Frankfurte nad Mohanom

Aktualizováno: 15.03.2019 16:13

Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok sme navštívili výstavu ISH v nemeckom Frankfurte nad Mohanom, kde sme pre vás objavovali novinky zo sveta sanitárnej techniky.

Zobrazit novinku
zavřít

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Aktualizováno: 13.03.2019 11:50

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je naša spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný.

Zobrazit novinku
zavřít

Veľkoformátové dlaždice môžete použiť namiesto Lacobelu

Aktualizováno: 10.03.2019 18:33

Pri lobby, obložení recepcie, chodbách alebo spoločných priestoroch nemusí byť použitý iba Lacobel. Farebná škála unifarieb nedáva veľa priestoru pre fantáziu a dizajn.

Zobrazit novinku
zavřít

Aj takéto veci robíme

Aktualizováno: 28.02.2019 08:56

Vďaka našej výrobe TechnoArt neďaleko Plzne, kde následne spracovávame obklady a dlažby, sme schopní Vám vyrobiť elegantný reklamný stojan na katalógy, kvetináče, odpadkové koše, popolníky.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 27   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.