CZ SK RU
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

PF 2016

Aktualizováno: 22.12.2015 16:15
Vážení obchodní priatelia,

dovoľte, aby sme Vám poďakovali za spoluprácu v roku 2015.

Prajeme Vám krásne prežitie pokojných a šťastných vianočných sviatkov. Do nového roku veľa spokojnosti, zdravia a pracovných aj súkromných úspechov.
 
Tím ProCeram a.s.
Zobrazit novinku
zavřít

Najdôležitejšie východiská pri výbere dlažby do exteriéru

Aktualizováno: 18.12.2015 11:20

V súčasnosti, pri uvážení súčasných trendov je stále viac a viac populárna veľkoformátová dlažba. Je využiteľná ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Medzi najvyžiadanejšie veľkoformátové dlažby definitívne patrí veľká štvorcová dlažba 60x60, ktorá je najvýraznejšia práve na veľkých plochách v exteriéri.

Zobrazit novinku
zavřít

Dokáže interiérová dlažba oživiť váš domov?

Aktualizováno: 18.12.2015 11:13

Pri zariaďovaní nového príbytku alebo rekonštrukcii starého sa ľudia zameriavajú na farby stien, štýl nábytku alebo obrazy. Snažia sa spestriť svoj domov a navodiť z neho dobrý pocit. Dokáže však interiérová dlažba oživiť váš domov a spraviť z neho “TEN VÁŠ“?

Zobrazit novinku
zavřít

Poznáte najkrajšie talianske dlažby?

Aktualizováno: 18.12.2015 11:04

Chceli by sme vám predstaviť ponuku výrobcov najkrajšej a najkvalitnejšej talianskej dlažby. Všetci výrobcovia talianskej dlažby si zakladajú na dôkladnom výrobnom procese a tým pádom aj na kvalite samotného produktu. Talianska dlažba začína byť čoraz viac vyhľadávaná a práve preto vám Proceram prináša prehľad prvých troch najlepších výrobcov talianskej dlažby, ktorú nájdete na našom internetovom obchode ale aj v kamenných predajniach.

Zobrazit novinku
zavřít

Ako sa starať o keramický obklad v kúpeľni?

Aktualizováno: 18.12.2015 10:56

Keramické obklady do kúpeľní sú špecifické v tom, že si vyžadujú pravidelnú starostlivosť. Prečo? Hlavne preto, že kúpeľňa je miesto, kde sa staráme o svoju osobnú hygienu a preto by sme mali v prvom rade udržiavať čistý aj daný priestor. Napísali sme pre vás návod ako udržiavať vaše keramické obklady do kúpeľne krásne čisté a hygienické pre zachovanie ich funkčných vlastností.

Zobrazit novinku
zavřít

Výhercovia ProCeram súťaže

Aktualizováno: 15.12.2015 16:21

Vážení zákazníci,

jedinečná ProCeram SÚŤAŽ, ktorá sa konala od 15.10.2015 do 30.11.2015 v našich predajniach: Bratislave, Banskej Bystrici a Nitre, sa skončila.

Ak ste sa zapojili a chcete vedieť, či patríte medzi šťastlivcov, potom si rýchlo kliknite a pozrite sa na mená vyžrebovaných výhercov.

Zobrazit novinku
zavřít

Dosky stolov vyrobené z veľkých formátov 3x1 m

Aktualizováno: 13.11.2015 15:17

S príchodom nových technológii digitálnej tlače a kontinuálneho lisovania vznikajú nové veľkoformátové dlaždice a to až o rozmeroch 3,2 x 1,6 m. Tieto veľké formáty s neopakovateľnou kresbou dokonale imitujúce prírodné kamene ide využiť predovšetkým k pokládke na steny aj podlahy, ale v skutočnosti majú oveľa širšie využitie.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram sa malou časťou podielal na vzniku Vinařství Johann W Třebívlice

Aktualizováno: 09.11.2015 10:07

Väčšinou sme zvyknutí, že sa výraznou mierou podieľame na výbere a návrhoch materiálov, spracovávame vizualizácie, alternatívne riešenie apod. U tejto stavby tomu bolo inak. Výrazná osobnosť návrhára a staviteľa v jednej osobe, Zdeňka Veselého, nám nedala priestor. Najprv si požičal pár katalógov, potom s nami odišiel do Talianska, aby si svoj výber overil, a výsledok môžete vidieť na videu. . . . komentár nie je treba.

 

zavřít

Je keramický obklad naozaj dlhodobá investícia?

Aktualizováno: 06.11.2015 15:35

Ak rozmýšľate na materiálom dlažieb či obkladov a vašimi atribútmi sú dlhodobá záruka, trvácnosť, kvalita, praktickosť, odolnosť a úžitkovosť - jednoznačne si zvoľte keramiku. Tá zahŕňa všetky dôležité parametre a životnosť keramického obkladu skutočne oceníte aj po rokoch užívania.

Zobrazit novinku
zavřít

Ako vybrať keramické obklady do kúpeľne

Aktualizováno: 06.11.2015 15:29

Ako začínate svoj deň, kam vedú vaše prvé kroky po zobudení? Veríme tomu, že u väčšiny z nás je to práve kúpeľňa či toaleta. A takisto je to aj na konci dňa. Z toho nám vyplýva, že kúpeľna je miesto každodennej potreby, preto by mala spĺňať vysoké štandardy funkčnosti, pohodlnosti, estetiky ale praktickosti. Viete ako to dosiahnuť?

Zobrazit novinku
zavřít

6 kritérií pre vašu peknú kúpeľňu

Aktualizováno: 06.11.2015 15:19

Dostali ste chuť zrekonštruovať kúpeľňu, pretože tá vaša sa vám nepáči alebo prestala plniť svoju funkčnosť? ProCeram vám prináša 6 tipov ako si vyčarovať peknú kúpeľňu, nezruinovať pri tom rodinný rozpočet a užívať si jej výhody dlhodobo.

Zobrazit novinku
zavřít

Talianska dlažba dnes a v minulosti

Aktualizováno: 06.11.2015 15:07

Talianska dlažba má za sebou bohatú históriu. Jej korene siahajú až do antického Grécka a Talianska, kde sa keramika využívala ako materiál na výstavbu chodníkov. To je dôkazom toho, že už v minulosti ľudia vedeli, že keramika je materiál kvalitný a trvácny.

Zobrazit novinku
zavřít

STONETECH/1.0 – formát 40x80 cm, lappato ( 25,90 € s DPH/m2)

Aktualizováno: 28.10.2015 17:17

ProCeram chce pre svojich zákazníkov a obchodných partnerov pripravovať stále nové mimoriadne ponuky a jednou z nich je aj akciová cena na sériu Stonetech/1.0.

Zobrazit novinku
zavřít

Novinky 2016 od značky FLORIM

Aktualizováno: 28.10.2015 12:08

Hľadáte jedinečný materiál v jedinečnom formáte? ProCeram prichádza s novinkami od značky Florim, ktoré všetko to čo hľadáte spĺňajú. Novinky 2016 prestížnych talianskych výrobcov, ktorí mali svoju premiéru na veľtrhu CERSAIE v Bologni na začiatku tohto mesiaca máme už v predaji.

Zobrazit novinku
zavřít

Aplikácie Florim SPACE, Florim BE a web stránka Florim4Architects

Aktualizováno: 28.10.2015 11:09

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

chceli by sme Vám predstaviť aplikácie od Florim pre tablety, androidy a novú web stránku špeciálne určenú pre architektov.

Zobrazit novinku
zavřít

Slávnostné otvorenie vzorkovne ProCeram Brno

Aktualizováno: 16.10.2015 16:32

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

ProCeram, a.s. rozšírilo svoje pôsobenie v rámci českého trhu a 8.októbra slávnostne otvoril novú pobočku v moravskej metropole. Brnianska vzorkovňa s rozlohou 1.100 m2 nadväzuje na rovnakú koncepciu expozície všetkých ostatných showroomov spoločnosti ProCeram.

Zobrazit novinku
zavřít

Výhody veľkoformátovej dlažby

Aktualizováno: 15.10.2015 11:38

Veľkoformátové dlažby sú čoraz viac žiadanejšie. Špeciálne formát dlažby 60x60, ktorý svojim štvorcovým vzhľadom pôsobí mimoriadne luxusne. Najlepšie vyniknú dlažby formátu 60x60 na väčších plochách, avšak v dnešnej modernej architektúre nie sú výnimkou ani v domoch či bytoch.

Zobrazit novinku
zavřít

Ako dosiahnuť aby vaša mramorová dlažba vyzerala stále luxusne

Aktualizováno: 15.10.2015 11:33

Mramorová dlažba je návrat ku klasike a elegantnému luxusu,  ktorý dizajn mramoru jednoznačne ponúka.  Mramorová dlažba predstavuje starodávny klenot ktorý bol v minulosti často využívaný v architektúre a dekoráciách.  Mramor je materiál ušľachtilý, bohatý a vytvára atmosféru čistéhovzdušného priestoru. Jednoducho - dlažba z mramoru je určená pre tých náročnejších.

Zobrazit novinku
zavřít

Redizajn vašej kúpelne s dlažbou gres

Aktualizováno: 15.10.2015 11:27

O vynovení kúpeľne väčšinou uvažujeme vtedy, ak sme kúpili dom či byt, v ktorom kúpeľňa nie je podľa našich predstáv. Alebo v prípade, že nás omrzí tá naša a v najhoršom prípade ak nás  vytopí a dlažby to nevydržia. S gresovou dlažbou podobne starosti nenastanú. Gres je vysoko odolný a dizajnovo nadčasový materiál, ktorý vo všetkých smeroch spĺňa nároky vyťažených priestorov kúpeľní.

Zobrazit novinku
zavřít

Tipy a triky na údržbu vašej exteriérovej dlažby

Aktualizováno: 15.10.2015 11:16

O základných požiadavkách na dlažbu exteriéru  sme už čo to popísali – pozrieť článok.  Keď už prejdete procesom výberu tej správnej dlažby a správne ju aj položíte, nastáva nemenej dôležitá fáza – a síce údržba exteriérovej dlažby.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 22   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.