CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

ProCeram sa podieľa na vývoji, testovaní a školení

Aktualizováno: 27.05.2019 12:59

ProCeram sa aktívne podieľa na testovaní a školení obkladačov ako správne pracovať s veľkoformátovými obkladmi a dlažbami. Zároveň spolupracujeme na vývoji účinného lepidla určeného práve pre veľkoformáty.

Zobrazit novinku
zavřít

Italgraniti Group – Design week 2019 Milano Cocktail Party

Aktualizováno: 27.05.2019 10:35

Pri príležitosti milánskeho týždňa dizajnu 2019, usporiadala spoločnosť Italgraniti Group cocktail party v rámci prezentácie svojho nového projektu s názvom ItalgranitiLIVE.

Zobrazit novinku
zavřít

Obraz z TechnoArtu bude súčasťou výstavy Czech Press Photo

Aktualizováno: 24.05.2019 09:17

V týchto dňoch prebieha výstava Czech Nature Photo, ktorej súčasťou je aj obraz s motívom lienky, ktorý sme výstave venovali.

Zobrazit novinku
zavřít

Stiahnite si novú aplikáciu od IRIS Ceramica a FMG

Aktualizováno: 20.05.2019 09:08

Výrobcovia obkladov a dlažieb IRIS CERAMICA a FMG disponujú naozaj širokým sortimentom a ich katalógy sú tvorené s dôrazom na dizajn a emóciu. Sú prehľadné a umožňujú vytvoriť si všeobecný a široký prehľad naprieč produktovým portfóliom výrobcov. Nezriedka sa však stáva, že ponuka produktov sa v priebehu roka priebežne mení – aktualizujú sa sortimentné zmeny, ladia detaily a pod.

Ak chcete mať prístup k aktuálnej ponuke výrobcov a chcete sa dozvedieť o všetkých novinkách, odporúčame stiahnuť si aplikáciu s ktorou budete mať stále tie najaktuálnejšie informáce a dokonalý prehľad o produktoch a sériách, ktoré výrobcovia ponúkajú.

Stiahnite si užitočnú a praktickú aplikáciu, ktorá Vám toto umožní.

Zobrazit novinku
zavřít

Výrobný závod TechnoArt – úžasné umývadlové dosky

Aktualizováno: 06.05.2019 08:58

Kúpeľňové dosky patria spoločne s vaňou alebo sprchovým kútom k najdôležitejším súčastiam každej kúpeľne. Pri kúpeľňových doskách je okrem dizajnu, ktorý dotvára vzhľad celej kúpeľne, veľmi dôležitá predovšetkým funkčnosť a odolnosť. A práve výrobu týchto dosiek ponúka náš výrobný závod TechnoArt.

Zobrazit novinku
zavřít

Na mieru vyrobené ovládacie WC tlačidlo od AlcaPlast

Aktualizováno: 03.05.2019 08:16

Vo výrobnom závode v Břeclavi nám v spoločnosti AlcaPlast vyrobili ovládacie WC tlačidlo na mieru, s logotypom nášho klienta – hotel Marriott Hotel Prague. Veríme, že tento zaujímavý prvok svojou trochou prispeje k ešte väčšej elegancii a prestíži hotelovej siete Marriott.

Zobrazit novinku
zavřít

Vzorkovňa v Bratislave a kúpeľňové dosky z produkcie TechnoArt

Aktualizováno: 02.05.2019 10:50

Koncom roka 2018 bola slávnostne otvorená naša nová vzorkovňa v Bratislave. Hlavnou prednosťou vzorkovní je prezentácia najnovších dizajnových a technologických trendov. Aj z tohto dôvodu sústavne zdokonaľujeme a doplňujeme o najčerstvejšie novinky nášho odboru.

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidenčný Areál Panorama Rosice – Develop Brno

Aktualizováno: 30.04.2019 14:58

Brnenská divízia developerských projektov zahájila proces vybavovania klientskych zmien v projekte Rezidenčný Areál Panorama Rosice. Ide o uzavretý rezidenčný areál zahŕňajúci byty, kancelárske priestory, fitness zónu, materskú školu, detské ihrisko, súkromné parkovacie miesta a parkovú zeleň.

Zobrazit novinku
zavřít

Digitálna potlač obkladov a dlažieb v TechnoArt-e.

Aktualizováno: 24.04.2019 08:57

Horúcou technologickou novinkou nášho výrobného závodu Technoart je digitálna potlač obkladov a dlažieb, vďaka ktorej dokážeme pokryť ešte siršie spektrum – často veľmi náročných – požiadaviek zákazníkov. Tlač je realizovaná pomocou veľkoformátového digitálneho tlačového stroja, ktorý dokáže potláčať takmer všetky typy obkladov a dlažieb a to až do formátu 160 × 320 cm.

Zobrazit novinku
zavřít

Penthouses & Panoramatic Collection Apartments v projekte Sky Park sú v predaji.

Aktualizováno: 23.04.2019 08:00

Sky Park Residence, prestížny projekt od svetoznámej architekty Zahy Hadid je už nejaký ten piatok jedným z najviditeľnejších developerských projektov na Slovensku. Tak ako názov Sky Park rezonuje v odborných kruhoch, rovnako aj jeho fyzická podoba je nepriehliadnuteľná. Už teraz významne dotvára panorámu nášho hlavného mesta. Predaj bytov z kolekcie Penthouses & Panoramatic Collection Apartments si však developer nechal na záver, ako pomyselnú čerešničku na torte. A treba uznať, že je mimoriadne sladká.

Zobrazit novinku
zavřít

Televízia natáčala v bratislavskom showroome

Aktualizováno: 28.03.2019 06:14

Na dva dni sa celý komplex New Living Center premenil na filmové štúdio. Naši priatelia z TV Bydlení tu nakrúcali niekoľko relácii o najmodernejšom centre pre bývanie na Slovensku a pri natáčaní sme nemohli chýbať ani my.

Zobrazit novinku
zavřít

Výstava ISH vo Frankfurte nad Mohanom

Aktualizováno: 15.03.2019 16:13

Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok sme navštívili výstavu ISH v nemeckom Frankfurte nad Mohanom, kde sme pre vás objavovali novinky zo sveta sanitárnej techniky.

Zobrazit novinku
zavřít

Fotograf architektúry Jiří Šebek vystavuje v New Living Center Bratislava

Aktualizováno: 13.03.2019 11:50

Výstavu fotografa Jiřího Šebeka, pomenovanú Chrámy novej doby, môžete v týchto dňoch zhliadnuť v New Living Center Bratislava. Partnerom výstavy je naša spoločnosť ProCeram a tak je vstup na túto výstavu voľný.

Zobrazit novinku
zavřít

Veľkoformátové dlaždice môžete použiť namiesto Lacobelu

Aktualizováno: 10.03.2019 18:33

Pri lobby, obložení recepcie, chodbách alebo spoločných priestoroch nemusí byť použitý iba Lacobel. Farebná škála unifarieb nedáva veľa priestoru pre fantáziu a dizajn.

Zobrazit novinku
zavřít

Aj takéto veci robíme

Aktualizováno: 28.02.2019 08:56

Vďaka našej výrobe TechnoArt neďaleko Plzne, kde následne spracovávame obklady a dlažby, sme schopní Vám vyrobiť elegantný reklamný stojan na katalógy, kvetináče, odpadkové koše, popolníky.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram v roku 2018 opäť posilnil

Aktualizováno: 26.02.2019 08:07
ProCeram v roku 2018 napriek poklesu trhu dokázal ešte posilniť. Vďaka ekonomickej situácii v ČR veľmi posilnil segment výstavby nových bytov. Keď si ale urobíme podrobný rozbor, tak regióny rástli medziročne medzi 2017 - 2018 o 36% a medzi rokmi 2016 - 2018 takmer o 60% .
Zobrazit novinku
zavřít

V ProCerame na Slovensku máme bojovníkov :-)

Aktualizováno: 22.02.2019 09:35

ProCeram má na Slovensku nielen nádhernú budovu, ale aj skvelý tím, ktorý vie nielen dobre pracovať, ale sa aj skvelo baviť. Sú to proste bojovníci :-)

Zobrazit novinku
zavřít

Pokorili sme métu 25 000 bytových jednotiek

Aktualizováno: 19.02.2019 10:33

Sme veľmi pyšní na skutočnosť, že sa môžeme pochváliť pokorením méty 25 000 bytových jednotiek v developerských projektoch, do ktorých sme dodávali materiálové vybavenie kúpeľní a interiérov. Je tak na mieste drobná retrospektíva cesty, ktorou sme prešli od roku 2010, kedy vznikla spoločnosť ProCeram a.s. takmer na zelenej lúke.

Zobrazit novinku
zavřít

Viete, na čo sa zamerať pri vyberaní obkladov a dlažby?

Aktualizováno: 05.02.2019 15:46

Viete, na čo sa zamerať pri vyberaní obkladov a dlažby, aby ste vybrali správne a nemuseli ich už nikdy alebo minimálne meniť? Dôležitý je samozrejme priestor. Musíte sa zamerať na miesto, kde dlažba alebo obklad bude....

Zobrazit novinku
zavřít

Rezidencia Waltrovka - develop Praha

Aktualizováno: 29.01.2019 08:24

Projekt Waltrovka investičnej skupiny PENTA asi nie je potreba predstavovať. Investor na území bývalej továrne na výrobu leteckých motorov vybudoval celkom novú štvrť (bez preháňania). Na históriu tejto lokality je v projekte niekoľkokrát veľmi zaujímavo upozornené a je premietnutá do výsledného diela. Waltrovka sa skladá nielen z administratívnych budov známych pod názvami Aviatica, Dynamica, Mechanica, ale aj rezidenčných budov a rodinných domov.

Zobrazit novinku
   ‹   1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 27   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.