CZ SK
Design for you

Novinky ProCeram - obklady, dlažby, vybavenie kúpeľní

Všetky informácie zaujímavé nielen v čase, keď najaktuálnejšie, ale je koľkokrát prínosom pozrieť sa do histórie a sledovať nielen vývoj firmy ProCeram a.s., ale aj celého odboru, ktorý vďaka novým technológiám postupuje míľovými krokmi.

zavřít

Pripravujeme pre Vás nové expozície

Aktualizováno: 06.12.2019 09:50

Na jesennej výstave Cersaie v talianskej Bologni sme pre Vás vybrali novinky pre nadchádzajúci rok a práve tieto dizajny práve inštalujeme v našich showroomoch. A na čo sa môžete tešiť? To si môžete v predstihu pozrieť v galérii, v ktorej nájdete niekoľko vizuálizácii jednotlivých expozícií.

Zobrazit novinku
zavřít

Central Group

Aktualizováno: 04.12.2019 15:12

Pražská divízia developerských projektov ProCeram a.s. je dlhoročným a výhradným partnerom najväčšieho rezidenčného developera v Českej Republike, spoločnosti Central Group.

Zobrazit novinku
zavřít

Kúpeľne rezidenčného projektu SKYPARK z dielne architektov Neopolis

Aktualizováno: 03.12.2019 16:25

V týchto dňoch prebiehajú klientske zmeny projektu Sky Park. Vo fotogalérii si môžete pozrieť prácu architektov zo štúdia Neopolis.

Zobrazit novinku
zavřít

Ventilované fasády – výrobca obkladov a dlažieb Florim

Aktualizováno: 29.11.2019 11:21

Ukážka perfektného prevedenia ventilovanej fasády na hlavnej budove talianskeho výrobcu Florim, ktorý je lídrom vo výrobe veľkoformátových dlaždíc.

Zobrazit novinku
zavřít

Keramický obklad ako ventilovaná / prevetrávaná fasáda

Aktualizováno: 28.11.2019 13:22

V tejto novinke sa vďaka videu ktoré nájdete v článku, presvedčíte, aká je realizácia ventilovanej, alebo ak chcete prevetrávanej fasády s použitím veľkoformátových obkladov.

Zobrazit novinku
zavřít

RD v Hluboké nad Vltavou

Aktualizováno: 22.11.2019 11:36

Velice vydarenú referenciu prinášame tentoraz z juhočeského mesta s názvom Hluboké nad Vltavou. Realizácia prebiehala síce už od roku 2017 ale výsledok rozhodne stojí za to.

Zobrazit novinku
zavřít

Realizácia hotela s dizajnom dreva a betónu

Aktualizováno: 18.11.2019 13:53

Technológie obkladov a dlažieb sa výrazne posunuli a priniesli na trh množstvo fantasticky prepracovaných dizajnov. Vyznačujú sa zaujímavou škálou formátov a technickými parametrami, ktoré umožňujú použitie týchto dlažieb v najzaťažovanejších priestoroch.

Zobrazit novinku
zavřít

Stavba není sen 2 – 8. diel – Špeciálne úpravy obkladov a dlažieb

Aktualizováno: 13.11.2019 11:52
Natáčania ôsmeho dielu relácie Stavba není sen 2 – rekonstrukce byt sa zúčastnil aj majiteľ firmy ProCeram a výrobného závodu TechnoArt Pavel Basl.
Zobrazit novinku
zavřít

Predajný pult Neonky by Nela Slováková

Aktualizováno: 11.11.2019 14:30

Koncom roka 2019 bola otvorená úplne nová predajňa spoločnosti Neonky by Nela Slováková na Dominikánskom námestí v Brne. Je pre nás radosťou i cťou, že tím ProCeram Brno sa mohol podieľať na tvorbe niektorých dizajnových prvkov tohto priestoru.

Zobrazit novinku
zavřít

Stavba není sen 2 – Rekonštrukcia bytu

Aktualizováno: 07.11.2019 12:55

Spoločnosť ProCeram sa zúčastnila siedmeho dielu relácie Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu ako aktívny účastník a prispievateľ. Divákom sme ukázali, že v našom showroome na pražských Stodůlkách si kúpeľňu môže zariadiť naozaj každý. Disponujeme dostupnými aj luxusnými značkami a materiálmi a tak je iba na klientovi, k akej cenovej hladine sa prikloní.

Zobrazit novinku
zavřít

TechnoArt vyrobí čokoľvek

Aktualizováno: 07.11.2019 08:16

Vo výrobnom závode TechnoArt spracovávame obklady a dlažby. Sme schopní z nich vyrobiť takmer čokoľvek, čo fyzikálne vlastnosti tohto typu materiálu dovoľujú. V tejto novinke by sme Vám radi predstavili taniere vyrobené z 6 mm hrubého, plne prefarbeného gresu. Výrobcom materiálu je FMG, séria nesie názov Select Onice Perla.

Zobrazit novinku
zavřít

Súkromné vinárstvo Janoušek v Rakvicích

Aktualizováno: 01.11.2019 09:24

ProCeram Brno sa podieľa na realizácii súkromného vinárstva Janoušek v Rakvicích na Morave. Do tejto prevádzky sme dodávali obklady, dlažby a sanitárne vybavenie. Realizácia prebehla presne podľa nášho návrhu a vizualizácií.

Zobrazit novinku
zavřít

Originálne kvetináče z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Aktualizováno: 30.10.2019 12:39

Zaujímate sa o dizajn? Chcete, aby bol Váš domov zladený do najmenších detailov? Radi by ste mali doma naozaj originálne a jedinečné doplnky?

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram - prevádzková doba ProCeram Bratislava

Aktualizováno: 30.10.2019 08:30

Vážení zákazníci,

vzhľadom k blížiacemu sa sviatku Pamiatka zosnulých by sme Vás chceli informovať o zmene otváracích hodín ProCeram Bratislava.

Zobrazit novinku
zavřít

Bývanie hendikepovaných - nový program na TVbydleni.cz

Aktualizováno: 23.10.2019 12:26

Dnes bol na TVbydleni.cz spustený nový program "Bývanie hendikepovaných", ktorého hrdým partnerom je aj naša spoločnosť ProCeram a.s.


Zobrazit novinku
zavřít

Bezručova Residence

Aktualizováno: 11.10.2019 11:06

Podobne ako pri projekte SkyPark, aj v projekte Bezručova Residence sme sa dostali do záverečnej fázy. Kým pri našom „hlavnom“ developerskom projekte sme sa dostali iba do čiastkovej finalizácie, v stavbe Bezručova Residence sme sa dostali do finalizácie celkovej.

Zobrazit novinku
zavřít

Kolaudácia veže B na projekte SkyPark.

Aktualizováno: 09.10.2019 13:22

Najväčší bratislavský rezidenčný projekt s názvom SkyPark, ktorý nesie podpis svetoznámej architektky Zahy Hadid, sa dostal do jednej z najdôležitejších fáz. Teda aspoň z pohľadu ProCeram-u. Aktuálne totiž prebieha kolaudácia druhej veže tohto prestížneho developerského projektu, ktorý zastrešuje spoločnosť Penta Real Estate. Kolegovia z nášho developerského oddelenia majú v súčasnosti klientské zmeny až na niekoľko drobností vo fáze ukončenia.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram na veľtrhu Cersaie 2019 v talianskej Bologni

Aktualizováno: 02.10.2019 13:52

Keďže sledujeme najnovšie trendy a aktuálne novinky nášho odboru, aj tento rok sme navštívili celosvetovo najväčšiu a najvýznamnejšiu výstavu obkladov a dlažieb Cersaie v talianskej Bologni. V priebehu niekoľkých dní sme pre Vás dôkladne vyberali materiály, ktoré v nasledujúcom roku uvedieme ako novinky nášho produktového portfólia. Sme presvedčení, že podobne ako upútali našu, pritiahnu i Vašu pozornosť.

Zobrazit novinku
zavřít

ProCeram partnerom jachtingového tímu ALOHA (CZ)

Aktualizováno: 18.09.2019 09:26

Sme veľmi radi, že môžeme pomáhať športovcom, v tomto prípade konkrétne jachtingovému tímu ALOHA (Jan Kuchař / Martin Trčka / Michal Hrubý).

Zobrazit novinku
zavřít

Nová mozaika z produkcie výrobného závodu TechnoArt

Aktualizováno: 12.09.2019 14:00

Pražský showroom Devon & Devon sa po novom môže popýšiť najnovšou mozaikou z produkcie nášho výrobného závodu TechnoArt .

Zobrazit novinku
   ‹   1 2 3 4 5 6 7 8 ... 28   ›   
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.